Banki na każdej ulicy – Meritum Bank

Banki na każdej ulicy –  Meritum Bank

Bank chciałby pozyskać do końca roku 40 partnerów z miast powyżej 100 tys. mieszkańców.

Pod logo Meritum Bank działa 16 placówek własnych i 120 partnerskich. Na koniec roku ma ich być już 160. Najbliższe otwarcia będą miały miejsce w Chełmie, Pile, Gorzowie Wielkopolskim oraz Gdańsku.

– Osoby zainteresowane współpracą powinny mieć doświadczenie w finansach – w bankowości, pośrednictwie finansowym lub ubezpieczeniach. Jeśli nie spełniają tego warunku najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie co najmniej dwóch doświadczonych pracowników – radzi Grzegorz Karmowski, kierownik ds. rozwoju placówek partnerskich Meritum Bank.

– Inwestycja w biznes zależy od wielkości lokalu i średnio wynosi 1 tys. zł/m2. Lokal na placówkę podlega ocenie Meritum Banku, ponieważ musi spełniać określone standardy związane z wizualizacją sieci oraz z szeroko rozumianymi zasadami bezpieczeństwa. Istnieje także możliwość negocjowania opłat licencyjnych za przystąpienie do sieci.

– Idealnym Partnerem jest osoba komunikatywna, charakteryzująca się zaangażowaniem oraz nastawiona na osiągnięcie celów. Istotne jest również posiadanie doświadczenia w pracy w bankowości, pośrednictwie finansowym lub ubezpieczeniach. Najlepsi nasi Partnerzy potrafią zarabiać już po miesiącu – mówi Grzegorz Karmowski.

Licencjodawca oferuje szkolenia sprzedażowe i produktowe, materiały reklamowe, opiekę kierownika regionalnego oraz pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments