KATALIZATORY I ANTYRODNIKI – PORADNIK

KATALIZATORY I ANTYRODNIKI – PORADNIK

Na świeży oddech

Przyjaciele i przyjaciółki! Jeżeli zamierzacie złożyć mi w sposób wylewny najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku, to bądźcie uprzejmi najpierw odświeżyć oddech, dzięki czemu uda mi się na dłużej zapamiętać życzeniodawcę.

Otóż w celu poprawienia oddechu najlepiej jest połknąć po jedzeniu 2-3 kapsułki Wyciągu z Pietruszki. Jest to preparat tak skuteczny, że gdybyście nawet na dzień przed składaniem życzeń zjedli kilogram czosnku i cebuli, to i tak pietruszka zlikwiduje wszystko, co najgorsze. Niestety, świeży oddech u wielu osób to na razie tylko pobożne życzenie. czasem wystarczy umyć zęby po jedzeniu, czasem załatwi sprawę jakiś owoc, ale jeżeli w jamie ustnej przebywają na stałe jakieś nieprzyjemnie pachnące UFO, to warto ustawić się w kolejce do laryngologa oraz dentysty. Jeżeli powiedzą, że wszystko jest w porządku – pietruszka dobra „na wszystko”!

Stan zapalny jamy ustnej

Krótkie uzupełnienie poprzedniego tematu: Jeżeli cierpimy na zapalenie dziąseł, języka, jamy ustnej i choroby przyzębia, to żadna pietruszka nie pomoże. Najpierw trzeba wyleczyć chorobę podstawową, do czego może przyczynić się Hascosept zawarty w pojemniku „psiukanym” (atomizer) za 12 zł.

Katar taki sam Jak zwykle

Tym razem polecam „tabletkowy sposób” na katar. Lek nazywa się Sudafed i stosuje się go w stanach typowych dla nieżytu nosa (katar, zatkany nos), a także w trakcie leczenia grypy (przed rozpoczęciem kuracji radzę skonsultować się z lekarzem, w celu upewnienia się, czy Sudafed nie będzie kolidował z innymi zażywanymi w trakcie leczenia specyfikami).

Opakowanie Sudafedu zawiera 12 tabletek, kosztuje około 11 zł. Lek zmniejsza przekrwienie górnych dróg oddechowych, w szczególności błony śluzowej nosa.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments